בס"ד

שורש פעילות היא פלטפורמה אינטרנטית לאיתור פעילות חברתית לבתי ספר, בתי חינוך, מרכזיים קהילתיים, תנועות נוער, בתי חב"ד ועוד. מחפשים מרצה? פעילות חברתית? הצגה מיוחדת? אירוע לחגים או לערב הורים? פרסמו בחינם "מכרז" בשורש פעילות ונותני השירות, על פי סיווג מסודר, יפנו אליכם בעצמם!! פרסום המכרזים בשורש פעילות הוא ללא תשלום, והוא נח, מהיר וקל!

נרשמים> פותחים מכרז חדש> מגדירים מה אתם מחפשים> מחכים להצעות מנותני השירות

רבים מהעוסקים בהרצאות ופעילויות חינוכיות לבתי ספר חשים את הצורך להגיע לקהל היעד בצורה ישירה ואת הקשיים ב"שיווק" המוצר בשל כמה סיבות- היעד מפוזר בכל רחבי הארץ ויש צורך לפנות ל"אחד אחד" כדי להגיע להרצאה, קשה להכיר את כל המוסדות שצריכים את הפעילות ולהתאים בין הפעילות שלכם למוסד המבקש, ישנם הרבה תת סיווגים לפעילות ועוד...

"שורש פעילות" מציעה פלטפורמה קלה ונוחה להגיע לקהל היעד. ההרשמה לשירות היא בחינם! ואתם תקבלו למייל שלכם רק הצעות שקשורות לתחום בו אתם עוסקים. אתם אלו שתחליטו אם להציע הצעה מעשית למפרסם המכרז.

מכתב לנותני שירות- שלום וברכה, אנחנו בטוחים שגם לכם, כמו רבים מהעוסקים בהרצאות ופעילויות חינוכיות לבתי ספר, יש צורך להגיע לקהל היעד בצורה ישירה ואת הקשיים ב"שיווק" המוצר למוסדות חינוך, בשל כמה סיבות- היעד מפוזר בכל רחבי הארץ ויש צורך לפנות ל"אחד אחד", קשה להכיר את כל המוסדות שצריכים את הפעילות ולהתאים בין הפעילות שלכם למוסד המבקש, ישנם הרבה תת סיווגים לפעילות ועוד...

לצורך כך אנחנו מציעים לכם להירשם ל"שורש פעילות". "שורש פעילות" מציעה פלטפורמה קלה ונוחה להגיע לקהל היעד. אתם נרשמים לאתר כספקי שירות או פעילות חינוכית במגוון סיווגים אפשריים- הרצאות, תיאטרון, הפעלות, טיולים, מוסיקה, ערבי הורים וכדומה... ההרשמה כנותן שירות היא בחינם!! הרכזות החברתיות או מבקשי השירות נכנסים ומפרסמים "מכרז" שבו הם מתארים את הצורך, את המיקום, את התאריך וכדומה... והמכרז נשלח אליכם במייל אם הוא תואם את הסיווגים שבחרתם. אתם מחליטים אם להיענות למכרז ולפרסם הצעה בדף המכרז... רק אם הוא מתאים לכם, אם הבקשה תואמת את הפעילות שלכם והמחיר נראה לכם נורמלי... מפרסם המכרז יכול לקרוא את מגוון ההצעות ולבחור ביניהם. פשוט, קל ועובד הכי טוב בשבילכם.

בקרוב ממש ישוכלל האלגוריתם שלנו, ויעזור לכם ל"שלב" פעילויות כדי לחסוך בעלויות הנסיעות, שפעמים רבות מגיעים לשווי השירות שלכם עצמו. כלומר- נניח שאתם מגיעים לפעילות באיזור צפת, המערכת תציע לכם בתי ספר בחצור, טבריה וכדומה... כך שתוכלו לשלב פעילויות שונות באותו תעריף נסיעות. ההרשמה לשירות היא בחינם! ואתם תקבלו למייל שלכם רק הצעות שקשורות לתחום בו אתם עוסקים. אחרי קריאת המכרז, אתם אלו שתחליטו אם להציע הצעה מעשית למפרסם המכרז.

להרשמה לחצו כאן

ועכשיו- שי מדהים ל100 הנרשמים הראשונים (ההרשמה בחינם!), 100 קליקים בפרסום מילולי באתר התוכן של שורש. פרסום שמבטיח לפחות 50 אנשים יגיעו לאתר שלכם, היכן שלא יהיה. לא הגיעו חמישים איש? הפרסום ימשיך להופיע! אז תדאגו להיות בין הראשונים.